En İyi Geciktirici Krem Markası Hangisi?

En İyi Geciktirici Krem Markası Hangisi?

Her erkeğin aklında en iyi geciktirici krem markası nedir gibi sorular bulunmaktadır. Bu sorularınızın birçoğuna makalemizde yer vererek açıklamaya çalışacağız.

Erken boşalma sorunu erkeklerin en büyük sorunu olup, bu rahatsızlığın altında genellikle psikolojik, stres ve yoğun iş temposu gibi nedenler yatmaktadır. Erken boşalma tedavisinde çeşitli psikolojik ve cinsel ürünlerle tedavi yöntemleri bulunmaktadır. Psikolojik tedavi yöntemleri uzun süreç gerektirdiğinden dolayı, ek olarak günü kurtarmak ve yardımcı olmak amacıyla en iyi geciktirici hap, geciktirici sprey veya geciktirici krem kullanılmaktadır.

En iyi geciktirici hap Makalemizi İncelemenizi tavsiye ediyoruz.

Geciktirici krem olarak satılan birçok marka vardır, birçoğunun sahte olduğunu hatta bazı geciktirici krem markalarının ilerleyen zamanda ereksiyon olamama gibi daha büyük sorunlara neden olduğu bilinmektedir. En iyi geciktirici krem hangisi diye soracak olursanız size net bir marka vqkrem krem olarak belirtebiliriz. Ancak en iyi geciktirici sprey hangisi diye soracak olursanız size net bir şekilde öneride bulunamamaktayız, çünkü geciktirici spreyler anestezi için kullanılan uyuşukluk yapan spreylerdir.

Geciktirici sprey ve geciktirici krem arasında tercih yapacakların mutlaka iyi bir karşılaştırma yapmaları gerekmektedir. Çünkü her şeyden önce sağlık daha önemlidir.

En Etkili Geciktirici Kremler Hangileridir?

En iyi geciktirici krem ve diğer cinsel ürünlerin kadın ve erkek arasında yaşanan soğukluğun ortadan kaldırılması için büyük etki etmektedir. Cinsel yaşantının daha kaliteli ve düzenli hale gelmesi, cinsel ilişkiden istenilen hazzın alınması için destekleyici ürünler kullanmak eşler açısından da önemlidir. Toplumda bu tarz cinsel ürünlerin kullanılması özellikle de erkekler arasında ayıp veya güç kaybıymış gibi algılanmaktadır. Ancak klinik testler ile yapılan bütün araştırmalar özellikle orta yaş grubu ve üzerinde her iki erkekten birinde bu tip erken boşalma ve sertleşme sorunlarının gözlemlendiği ortaya çıkmıştır.

En etkili geciktirici krem piyasada vqkrem krem adı altında satılan pfizer üretimi üründür. Bu ürün 2015’den bu yana ülkemizde satışı yapılmaktadır. 60 dakikaya kadar geciktirici ve sertleştirici etkisi vardır hatta 3 aylık düzenli kullanımda 3-7 cm civarında penis büyütücü etkisinin olduğu da gözlemlenmiştir. 3 aylık kullanım sonunda aktif olarak geciktirici, sertleştirici ve penis büyütücü etkisi kalıcı hale gelmektedir.

En iyi kaldırıcı hap Makalemizi İncelemenizi tavsiye ediyoruz.

Geciktirici Etkili Krem ve Jellerin Doğru Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Genelde bütün geciktirici spreyler his kaybına ve peniste uyuşmaya neden olmaktadır. Bu durumdan dolayı geciktirici etkili krem ve jeller farklı şekilde üretilmektedir. Kullanımda önerilenlerin dışına çıkan ve daha çok etkiyi anında görmek için fazla süreyimde işe yarasın düşüncesiyle aşırı doz kullanımı yapan kişiler faydanın aksine zarar görmektedir. Bu nedenle mutlaka belirtilen şekilde bu ürünleri kullanmanız önerilir. Geciktirici krem kullanımı;

  • Penis üzerinde bulunan sünnet kısmı ve uç kısmı dâhilinde öncelikli olarak kullanım yeridir.
  • Uç kısımlara ve sünnet kısmına sürülen krem tamamen yayılarak bütün penise masaj yaparak uygulanmalıdır.
  • Ortalama 5 dakika penise masaj yaparak uygulanır.
  • Masaj yaparak uygulanan krem tamamen penise yedirilerek kremin etkileri kas ve damara tamamen etki edene kadar beklenir.
  • Penise uygulanmasından itibaren 30 dakika beklenmelidir.
  • Kullanımdan itibaren 15 – 20 dakika beklenmelidir.
  • Önerilenlerin dışında hiçbir uygulama yapılmamalıdır.

Geciktirici Kremler Ne Kadar Sürede Etkili Olur?

Piyasadaki en iyi geciktirici krem markaları ve diğer cinsel aktivitenizin kalitesini arttırmak için tercih ettiğiniz ürünler ile cinsel hazzın doruklarına ulaşabilirsiniz. Geciktirici krem etkileri kişiden kişiye farklılık gösterebilmektedir. Fakat bu ürünlerin içerisinde bulunan etken maddeler tatmin edici seviyelerde faydalanmak mümkündür.

Eczanede Satılan Cinsel Gücü Artıran İlaçlar Makalemizi İncelemenizi tavsiye ediyoruz.

En iyi geciktirici krem olarak satılan hiçbir ürün his kaybına neden olmamaktadır ve olmaması gerekmektedir. Geciktirici krem içerisinde kullanılan etken maddeler sayesinde uzun süre üründen faydalanabilirsiniz.