Erkegin sertleşmesi için bayan ne yapmalı..?

erkekler zaman zaman sertleşme sorunu yaşayabilir. peki böyle zamanlarda erkeğin sertleşmesi için kadın ne yapmalı veya yapabilir? işte bu sorunuza bu yazımızda cevap bulabilirsiniz.

erkekler stres ve sıkıntı durumlarında cinsel sertleşme sorunu yaşayabilmektedirler. erkekler özellikle ekonomik sorunlar stres ve iş kaygısı durumlarında bu sorunları yaşayabilmektedir. böyle durumlar yaşanması durumunda bayan erkeği biraz olsun rahatlatabilir ve sorunlarından uzaklaştırabilir.

Erkegin sertleşmesi için bayan ne yapmalı

birçok erkeğin deyimi ile erkeğin ilacı kadındır. kadın erkeğin sertleşmesi veya rahatlaması için erkek ile olumlu konuşmalar yapabilir. sinir ve stres durumunun biraz olsun rahatlaması durumunda ise güzel elbiseler ve kadınsal cinsellik ile erkeğin sertleşmesini sağlayabilirsiniz.

peki tüm bunları yaptınız yine de başarılı olamadınız erkeğin sertleşmesi için ne yapabilirsiniz?

Erkeğin sertleşmesi için bayan ne kullanabilir

erkek elinizden gelen her şeyi yapmanıza rağmen hala sertleşme sorunu yaşıyor ise bu durumda bazı ürünler kullanabilirsiniz. erkeğin sertleşmesi için bazı ilaçlar ve doğal içerikli ürünler kullanılabilir.

erkekler sertleşme sorunu için herhangi bir ilaç kullanımını önermeniz durumunda çok ters tepkiler alabilirsiniz fakat bu durumu bir bayan olarak sizde çözebilirsiniz. bazı ürünler erkeklerin haberi olmadan içeceklere eklenerek kullanılabilir. bazı ürünler ise krem formatında olduğundan doğrudan herhangi bir krem veya kaydırıcı gibi penise sürülebilmektedir.

Erkegin sertleşmesi için kadın ne yapabilir

Erkeğin sertleşmesi için kadının kullanabileceği ürünler

erkeğin sertleşmesi için veya sertleşmenin kısa sürmesi durumunda bazı ürünler erkeğe belli etmeden kullanılabilir. bu ürünler sertleştici kremler veya erkek damlaları olabilir. bu ürünler kadınlar tarafından en fazla kullanılan ürünlerdir.

erkeğin sertleşme sorunu için kadınların en fazla tercih ettiği ürünler şunlardır;

VQ krem herhangi bir krem veya kayganlaştırıcı gibi penise uygulanabilir. uygulama sonrası VQ krem etkileri çok hızlı başlar ve ortalama 1 saat devam eder. VQ krem erkekler tarafından en fazla kullanılan ürünlerden biridir.

Erkeğin haberi olmadan penise sürülmesi durumunda 10-15 dakikada deri altına geçerek ereksiyon başlamasını sağlar. Ortalama 1 saat devam eden etkiler herhangi bir yan etki olmaksızın son bulur. Peki böyle bir durum yaratamadınız o zaman erkeğin sertleşmesi için ne yapabilirsiniz?

Erkeğin sertleşmesi için bayanların en fazla tercih ettiği ürün VQ damladır. VQ damla doğrudan ağız yoluyla alınabileceği gibi herhangi bir içecek içerisine eklenerek de kullanılabilir.

Eşinizin ereksiyon olması veya sertleşmesi için bir bayan olarak şu şekilde kullanımı oldukça yaygındır. 200ml (su bardağı ölçüsü) içecek içerisine 10 damla eklenerek kullanılabilir. VQ damla herhangi bir tat veya renk değişimi yapmaz. (su hariç) çay, kahve, kola veya alkol gibi herhangi bir içecek içerisine eklenerek kullanılabilir.

İçildiğinde çok hızlı şekilde etki göstermeye başlar ve erkeğin penisinin sertleşmesini sağlar. Ortalama olarak etki başlama süresi 15-20 dakikadır. Etkiler başladıktan sonra ortalama 45-60 dakika devam eder.

Erkeğin sertleşme veya penisinin kalkmaması durumunda bayanların en fazla başvurduğu ürünler bunlardır.

Bu makalemizde umarız size yardımcı olabilmişizdir. Sağlıklı günler dileriz.