vqkrem krem Soruları ve Cevapları

vqkrem krem Soruları ve Cevapları veya diğer adıyla vqkrem krem en çok sorulan soruları sayfamızda bulabilirsiniz. Sizin de göreceğiniz gibi vqkrem krem kullananların %99’ u memnun kaldıklarını belirtmektedirler. Birçok müşterimiz alt taraftaki vqkrem krem yorumlarında okuyacağınız gibi vqkrem kremi kullanmışlardır. Dünya genelinde 2018 ve 2019 yıllarında sertleştirici ve geciktirici oalrak en fazla satış rakamı yakalayan üründür. Kullananların yorumlarına baktığımızda da gibi vqkrem krem kullananların memnun kaldıklarını görmekteyiz zaten vqkrem krem koşulsuz iade garantisi verdiği tek ürün vqkrem krem diyebiliriz. vqkrem krem kullandıktan sonra herhangi bir durumda memnuniyetsizlik yaşarsanız vqkrem kremi teslim aldığınız süreden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Şayet vqkrem kremi kullandıysanız sizde özel bilgilerinizi paylaşmadan vqkrem krem yorumu yapabilirsiniz.

 • vqkrem Krem Orjinal mi?

  Orjinal vqkrem kremi siparişiniz sayfamızdan verebilirsiniz. orjinal vqkrem kremi 30 gün koşulsuz memnuniyet garantisi ile satılmaktadır. Firmamızdan vqkrem krem satın aldığınızda memnun kalmazsanız kullanmış olsanız bile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 • vqkrem krem Siparişim Ne Zaman Bana Ulaşır?

  vqkrem krem sipariş verdiğinizde gönderimler MNG kargo ve PTT kargo ile yapılmaktadır. Bulunduğunuz bölgede MNG kargo mevcut ise 2-4 günde, PTT kargo ile yapılan gönderimler ise 3-5 günde teslim edilir.

 • vqkrem krem garantili mi?

  Orjinal vqkrem krem garantili bir üründür. Üretici firma tarafından 30 gün koşulsuz memnuniyet garantisi ile satışa sunulmaktadır. Memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünü teslim almış olduğunuz MNG veya PTT kargodan geri göndermeniz ve tarafımıza kargo takip numarasını iletmeniz yeterlidir.

 • vqkrem Krem etkileri ne zaman başlar?

  vqkrem krem çok hızlı etki eden bir üründür. Bünyenin durumuna göre ilk kullanımda etkilerini göstermeye başlar. vqkrem kremi düzenli kullanımda etkileri artarak devam etmektedir.

 • vqkrem krem kaç kullanımlıktır?

  vqkrem krem 50ml olarak satışa sunulmuştur. 1 adet vqkrem kremi 30 kullanımlıktır. vqkrem krem kutusunda ayarlı kapak mevcuttur her seferde tek kullanımlık krem verir.

 • TV de satılan vqkrem krem bu ürün mü?

  Hayır TV de set olarak satılan ürünler orjinal değildir bu ürünlerin vqkrem krem ile alakası yoktur ve firmamız ile baglantısı yoktur

 • vqkrem krem siparişimi Kontrol ederek Teslim alabilir miyim?

  vqkrem krem siparişinizde kargonuzu ücret ödemesi yapmadan önce kontrol edebilirsiniz. Kontrollü kargo hizmeti için tarafınıza müşteri temsilcilerimiz tarafından onay araması yapıldığında belirtmeniz yeterlidir.

 • vqkrem Krem Fiyatı Nedir?

  vqkrem krem adet fiyatı 649TL dir. 2 adet vqkrem krem 999TL, 3 adet vqkrem krem ise 1299TL dir. vqkrem krem fiyatına kargo ücreti dahildir. 3 veya üzeri alımlarda havale ile ödemede %10 indirim mevcuttur.

 • vqkrem Performans krem zararları nelerdir?

  vqkrem Performans krem bilinen bir yan etkiye sahip değildir. Agız yolu ile alınmadığından yan etki göstermez. vqkrem krem diğer geciktiriciler gibi uyuşma, yanma veya hissiyatsizliğe neden olmaz.

 • vqkrem Krem Nasıl Kullanılır?

  vqkrem kremin önerilen kullanımı düzenli kullanım şeklindedir. vqkrem krem düzenli kullanımda çok daha iyi etkiler gösterir ve 3 aylık kullanım durumunda etkilerinin kalıcı olacağı belirtilmektedir. Düzenli kullanım yerine sadece ilişki öncesinde kullanılan vqkrem krem sertleşme ve geciktirici etkisi göstermektedir. Düzenli kullanılmaması durumunda vqkrem krem büyütme etkisi göstermez.

 • Via Gel ile vqkrem Krem aynı mı?

  vqkrem krem ile via gel farklı ürünlerdir ve etkileri çok farklıdır.

 • vqkrem krem Türkiye de var mı?

  vqkrem krem 2015 yılından bu yana ülkemizde satılan bir üründür.

 • Amerikan vqkrem kremi ile vqkrem krem aynı ürün mü?

  Evet aynı üründür vqkrem krem ABD de üretildiğinden Amerikan vqkrem krem olarak da bilinir.

 • vqkrem Krem eczanelerde bulunur mu?

  vqkrem krem ilaç sınıfında değildir reçete ile satılmaz. vqkrem krem ilaç sınıfında olmadığından eczanelerin bulundurma zorunluluğu yoktur.

 • vqkrem Krem ile Hap farkı nedir?

  vqkrem hapı ilaç sınıfında bir üründür ve ciddi yan etkileri mevcuttur bu yüzden doktor kontrolünde kullanılması önerilmektedir. vqkrem hapını doktorunuza yazdırarak eczanelerden ücretsiz temin edebilirsiniz. vqkrem krem ise ilaç sınıfında değildir reçete ile satılmaz. vqkrem kremin yan etkisi yoktur. vqkrem hapından farklı olarak sadece sertleşme etkisi sağlamaz, vqkrem krem geciktirici ve büyütücü etkiye de sahiptir.

 • VİAGERAA set ile vqkrem krem aynı ürün mü?

  VİAGERAA set orjinal ürün değildir. Orjinal vqkrem kremin kopyası olarak satışa sunulmaktadır. VİAGERAA 4lü set, VİAGERAA 10lu set gibi lanse edilerek satışa sunulan bu kopya ürüne itibar etmeyiniz. Korsan ürün reklamının altında yazan VİAGERAA set kopya üründür.

 • vqkrem krem siparişim adrese gelmese kargodan teslim alabilir miyim?

  Evet vqkrem krem siparişinizin adresinize gelmesini istemezseniz size en yakın kargo şubesinden veya PTT şubesinden teslim alabilirsiniz.